15_Delux podcast. Jaký by měl být ideální provizní systém realitního makléře❓ Spravedlivá odměna❓

Rozhovor s Ivanem Přepechalem, koučem a asistentem kanceláře a Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jaký je podle nás spravedlivý odměňovací model realitního makléře a proč nám to takto funguje❓✅ Jak to vidíme po 12 letech v realitách❓

*omlouváme se za tři střihy ve videu ale bohužel nám odešla baterka na kameře

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Jaký máme nastavený provizní systém makléře v Deluxu❓

✅ Jaké jsou typy provizí v různých RK❓

✅ Co by měl makléř za odvody získat ve své kanceláři❓

✅ Jaké jsou náklady kvalitní realitní kanceláře❓

✅ Co hrozí makléři pokud jsou odvody příliš vysoké anebo nízké❓

✅ Proč nemáme rádi multilevel (pyramidu) obecně❓

✅ Na co si dát pozor ve vaši realitní kanceláři ❗️

✅ Kde by měly končit peníze z odvodů makléře v kanceláři❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

 

Video verse podcastu

 

Audio verse podcastu

11.6.2022

O mně

Dlouho jsem hledal realitní kancelář, pro kterou by byl klient na prvním místě a úroveň služeb pro klienty je taková, která je shodná s tou mou, až jsem ji našel v RE/MAX Delux. Kancelář, kde mohu naplno využít své zkušenosti s obchodem, preciznost, spolehlivost a další své kvality k prospěchu klientům.
 
 
Můj cíl je provést Vás celým obchodním procesem s minimem starostí k Vaší plné spokojenosti a prodeji za co nejvyšší cenu. K tomuto účelu pro Vás zajišťuji služby profesionálního fotografa, video-prohlídky, 2D i 3D půdorysy, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích, renomovaných inzertních serverech a využití celé databáze RE/MAX.
 
 
Můj individuální přístup mi pomáhá pochopit každého klienta a vybrat pro něj to nejlepší řešení. Vaše důvěra, spokojenost a radost z úspěšně dokončeného obchodu je pro mě hnacím motorem!

David Žilka

Makléř

Certifikáty

9 25 Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.