Rozhovor s Martinem Hladečkem BDM managerem pro rozvoj realitních kanceláří a Tomášem Šimkem majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak poznat úspěšnou realitní kancelář na trhu ✅ Jaké jsou příležitosti v realitách a mnohem více❗️
Co se dozvíte v našem rozhovoru❓
✅ Jak funguje úspěšná realitní kancelář❓
✅ Jaké jsou příležitosti na trhu pro potenciální podnikatele v realitách❓
✅ Jaké jsou hodnoty RE/MAX a kam směřuje❓
✅ Proč raději franšíza, než NoName realitka❓
✅ Zkušenosti z realitního podnikání❓
✅ Jaká je podstata realitního businessu❓
✅ Jaké jsou přidané hodnoty R/M systému❓
Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️
5.4.2022
K realitám mě přivedl můj dlouholetý kamarád, který je zároveň majitelem kanceláře RE/MAX Delux, ve které v současné době působím. Jedním z hlavních principů realitní činnosti je i práce s lidmi, a to byl i ten hlavní důvod proč jsem si tento obor vybral!
Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný a myslím si o sobě, že se dokážu vcítit do druhých, abych dobře pochopil jejich potřeby a přání. Právě tento fakt mě ujišťuje v tom, že jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i po osobní stránce.
Doposud jsem podnikal v oboru dopravy a logistiky a založil svojí spediční firmu. Vím, že v tomto oboru jsem byl opravdu schopný. Reality pro mne byly ze začátku výzva, a nakonec se mi podařilo stát se jedním z Top makléřů sítě RE/MAX!
Každá nová zakázka, klient nebo nemovitost je pro mě motivací k tomu, být jeden z nejlepších ve svém oboru.