Číslo nabídky: 409534 | Plocha užitná: 93 | Kategorie: Domy |
Podlaží umístění: 1 | Typ: Prodej | Počet podlaží: 1 |
Plyn: individuální | Jednotka: za nemovitost | Odpad: ČOV pro celý objekt |
Voda: vodovod | Elektřina: 230 V, 400 V | Stav objektu: Velmi dobrý |
Budova: Dřevostavba | Telekomunikace: Telefon, Internet | Energetický štítek: G |
Kód nabídky: NP07004 |
Hledáte rodinný dům na klidném místě s okouzlujícím výhledem, ale současně v blízkosti města? Máme pro vás jedinečnou nabídku. Nabízíme ke koupi samostatně stojící rodinný dům s prostornou zahradou v malebné obci Slatina pod Hazmburkem v okrese Litoměřice.
Rodinný dům se nachází na pozemku o celkové velikosti 913 m2 a je dispozičně řešený jako 3 + kk. Dominantu domu tvoří obývací pokoj s kuchyní. V domě jsou dva další pokoje, dále koupelna s vanou, toaleta a šatna. Nabízí se zde též možnost rozšíření obytného prostoru – půda skýtá skvělý potenciál pro vybudování dalších pokojů dle Vašich představ. Dům je vhodný k okamžitému nastěhování.
Pozemek poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci, sport či jiné aktivity. Předností je výhled na hrad Hazmburk a do okolí. Na pozemku je k dispozici zahradní domek.
Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti přírody na krásném místě v Českém středohoří.
Do přilehlých obcí je zajištěna autobusová doprava. V obci se často konají různé společenské události, je zde hřiště i dětské hřiště.
Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte makléře nemovitosti pro více informací a sjednání konkrétního termínu prohlídky.