RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej bytu 2+kk, 70 m2, Kozmice

4 200 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kozmice

Nabízíme ke koupi byt 2+kk o velikosti cca 71 m² v obci Kozmice u Benešova.
Srdcem bytu je velmi prostorná a vzdušná obytná místnost s moderní kuchyňskou linkou a velkými okny o velikosti cca 41 m2. Druhý pokoj o velikosti 13 m2 slouží jako ložnice a má samostatný vchod z chodby. V koupelně je velká rohová vana a velmi dobře vyřešen výklenek pro pračku/sušičku. WC je zvlášť.
Byt ve velmi dobrém stavu se nachází ve druhém podlaží třípodlažního objektu. K bytu náleží jedno parkovací místo u domu, dále je možné parkovat kdekoli na ulici. K dispozici je také velká zahrada u domu, kde najdete i příjemné posezení s grilem pro zahradní party.
Odpad je řešen pomocí kanalizace a ČOV pro celý objekt. Přívod vody zajišťuje místní zdroj vody a vodovod. Elektřina je zavedena ve standardních napětích 120 V a 230 V. Topení je zajištěno pomocí stropních infrapanelů, v koupelně je topné těleso.
Byt je v dobré dostupnosti do Prahy a byl doteď využíván k rekreačnímu bydlení.
Dům se nachází v klidné části obce v blízkosti obecního úřadu a pošty, zároveň s výhledem do okolní přírody. V obci jsou udržované silnice (15 minut Benešov, 5 minut dálnice D1, 30 minut Praha) a zavedená pravidelná autobusová linka. V okolí najdete turistické trasy a zajímavé turistické cíle.
Pro více informací a termín prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:400678Plocha užitná:70
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:3
Podkategorie:

2 + kk

Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaVoda:vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:Velmi dobrý
Budova:SmíšenáTelekomunikace:Internet
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:silnice, autobus
Energetický štítek:G

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Eva Korecká
Kontakt na makléře Eva Korecká

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.