Rozhovor s 👉 Ivo Bauerem, makléřem jíž 12. rok v realitách a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Provize včetně kupní ceny a exkluzivita❗️
Co se dozvíte v našem rozhovoru❓
✅ Proč je lepší uvádět provizi včetně KC❓
✅ A proč chtít pouze exkluzivitu❓
✅ Reálné zkušenosti z praxe❗️
✅ Transparentnost při realitní transakci❓
✅ Pravidla srealit.cz❓
✅ Kdo je opravdový makléř❓
✅ Jak reálně funguje trh na Moravě❓
✅ Jaké jsou výhody pro prodávajícího a kupujícího❓
✅ A další postřehy❗️
Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️
4.5.2023
Jsme Veronika a Petr Bartošovi a sdílíme vášeň pro realitní obor. Práce realitních makléřů není pro nás jen zaměstnání, je to životní styl a motivace.
Pracujeme jako 2 v 1 a našim klientům přinášíme dvojnásobnou péči. Přistupujeme nejen s důrazem na čísla a fakta, ale také s ohledem na vaše emoce a potřeby. Naším cílem není jen prodej, ale především naplnění vašich realitních snů.
Za každým prodejem stojí naše osobní nasazení od A do Z. Nabízíme profesionální fotografie, video prohlídky, 3D vizualizace, záběry z dronů, 2D a 3D půdorysy, i homestaging. Tyto služby si provádíme sami, abychom zajistili, že každá nemovitost bude prezentována s maximální péčí a precizností. Díky tomu máme 100 % kontrolu nad celým procesem prodeje.
Investujeme čas do vzdělávání a zdokonalování se nejen v těchto oblastech, protože věříme, že je to přidaná hodnota, kterou vám přinášíme.
Od prvního setkání až po uzavření obchodu jsme s vámi na každém kroku. Vaše důvěra je pro nás prioritou, ať už jde o prodej, nebo pronájem.
Rádi pomůžeme i vám s prodejem či pronájmem vaší nemovitosti.